A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nursanme/public_html/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

Peek - Nursan Metal
Peek

PEEK

Endüstriyel anlamda plastiklerden beklenilen tüm dayanım özelliklerin en üst noktada birleştiği bir malzemedir. PEEK yüksek sıcaklıklarda dahi (sürekli 250°C, kısa süreli 310°C) muhteşem mekanik özellikleri olan bir termoplastiktir. Aynı zamanda yüksek enerjili radyasyona dayanıklıdır.   Peek’in fiziksel özellikleri sağlamış olduğu yüksek performansı nedeniyle tercih olunur bir madde yapmıştır. Çubuk ve levha olarak imalatı yapılmaktadır. Sürekli kullanım sıcaklığı yaklaşık 260°C’dir.

 

 

 

Kullanım Yerleri

 

Otomotiv,  elektrik ve elektronik ve filtreleme, gıda işleme makinaları,  sıvı işleme, kağıt sanayi, rulmanlar ve rulman yatakları, dolgu bağlantıları, ısı değiştirici borular-ısıtma elemanları, steril oda sıvı doldurma, boşaltma sistemleri, fittingsler,  pompalar, göstergeler, cerrahi el aletleri, valf yatakları, pompa dişlileri, havacılık ve uzay, yarı iletken endüstri, medikal parçalar, piston parçaları, kompresör kanatçıkları.

 

 

 

Açıklama: http://kskmetal.com.tr/res/icerikresimleri/peek/r1.jpg

Copyright © All Rights Reserved.