A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nursanme/public_html/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

Kestamit - Nursan Metal
Kestamit

Çalışma Sıcaklıkları

+90°C ile -30°C arası

Kullanım Alanları

 

Döner ve kayar hareketli makina parçalarında ağır sanayide dişli ve yataklama alanında, aşırı tonajlı yük makaralarında, iş makinalarının kızaklama ve yedek parçalarında mekanik hareket iletişiminde, darbe dayanımı, sessiz çalışması ve yağlama istememesi dolayısıyla her türlü dişli çark için kullanılır. Takım tezgahlarında kolaylıkla işlenir. Ortamdan etkilenmez, korozyona dayanıklıdır. Makinenin darbesiz çalışmasını sağlar.

   
 

Ambalaj, tekstil, metal işleme, deri, kimya, inşaat, vb. tüm makinelerde, metal malzemesinin yerine başarıyla kullanılmaktadır. Hafif olması, korozyona dayanması, darbe dayanımı ve üstün mekanik özellikleri ile bütün dünyada, demiryollarında ve trenlerde güvenle kullanılmaktadır.

 

Yataklar, dişliler,makaralar ve rulo yapında kullanılır. Aşırı tonajlı yük makinalarında,iş makinalarının kızaklama ve yedek parçalarında kullanılır.

     
 

 

 

 

 

Copyright © All Rights Reserved.