A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nursanme/public_html/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

Epoxy - Nursan Metal
Epoxy

 

EROXY (CAM ELYAFLI FİBER)

 

EPOKSİ reçine esaslı cam elyafın kullanıldığı yüksek mekanik güçtedirler. Kimyevilere karşı çok dayanıklıdır. Fiziksel dayanımı oldukça kuvvetlidir.

ÖZELLİKLERİ

  • DÜŞÜK YOGUNLUK
  • Mükemmel kimyevi ve su ile ayrılma mukavemeti
  • Sürtünmeye karşı dayanıklılık
  • Elektrik yalıtımı
  • 150 dereceye kadar esnekliğini ve elektriksel özelliklerini kaybetmez.

KULLANIM ALANLARI

Yüksek frekanslı akım ihtiva eden ortamlar, Bobin karkasları, elektrik terminal levhaları, izolatörler, emniyet contaları, rondela ve pulları, dişliler, mil yatakları, makara ve kasnaklar, contalar, vidanjör pompaları aksamı, yüksek ısı ve aşırı yükün olduğu her yerde çoğunlukla sertlik gerektiren yüksek mekanıksel ve yüksek elektriksel steres’e dayanımlı değerler ihtiva edişi,düşük su emiciliği, nedeniyle makına parçalarında 40 kV elektriksel değer, zor mekanik ve talaş kaldırma +155 C ısı dayanımı, mükemmel derecede elektrik ve ısı izalasyonu dayanımı nedeniyle bir çok alanda kullanıma uygundur.

  •  

Açıklama: http://www.dogusplastiksanayi.com/images/epoxy2.jpgAçıklama: http://www.dogusplastiksanayi.com/images/fiber-2.jpg

Açıklama: http://www.dorukmetalplastik.com/images/plastik/2.png

Copyright © All Rights Reserved.